KONST / Litografier / Färglitografi 12948461
nr 1294 8461
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Ej signerad. Motivet: 14x21 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:40:35
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér